380-44-366-2424

info@weld-construct.com

Главная
Статьи
Контакты
Рекламодателям
Подписка
Авторам

Вышел из печатиФорум INNOVATION MARKET – яскрава подія в діловому житті України

   З 22–24 листопада 2016 р. в Києві в Міжнародному виставковому центрі відбувався Міжнародний Форум Innovation Market  (МФІМ), який став місцем демонстрації  інновацій та зустрічі бізнесменів, які шукають нові можливості розширення виробництва.

   В програмі заходу були представлені майже 500 розробок від 52 інститутів НАН України та від 25 університетів, близько 40 startup-проектів та понад 50 доповідей європейських вчених та менеджерів науки.

   На відміну від вже досить популярних в Україні «битв-проектів», форум став унікальною за своїми можливостями подією, де усі без виключення винахідники, творці інноваційних технологій, автори стартапів, що взяли участь в заході, зустрічали своїх потенційних споживачів – менеджмент підприємств, які потребують технологічного оновлення виробничих процесів і акселераторів інвестиційних проектів, представників інвестиційно-фінансових установ України, Польщі та Китаю, а також представників влади і експертів у різних галузях економіки.

   Крім демонстрації реального потенціалу вітчизняного інноваційного ринку, на  Innovation Market  відбулись виступи відомих українських та міжнародних бізнесменів, що висвітлювали у своїх доповідях проблеми науки, економіки, пропозиції та шляхи їх вирішення, ідеї щодо механізмів взаємодії ринків науково-технічних завдань і науково-технічних рішень.

   У рамках форуму розгорнулась «Startup Алея» – спеціальний майданчик для презентації  різноманітних інноваційних проектів – від робототехніки до кулінарії, – де майбутні «сікорські» та «патони» вражали гостей своїми технологічними розробками. На «Startup Алеї» дивували мініатюрним – розміром з жука-рогача – і надзвичайно прудким дроном, левітуючою лампою та установкою для вирощування рослин без ґрунту, пристроєм, що зберігає до 1000 паролів до облікових записів у соціальних мережах, пошті та локальних додатках, проектами  альтернативних джерел енергії та іншими.

   Кожен з гостей заходу мав можливість зробити свій грошовий внесок у розвиток українських інновацій, проголосувавши за startup, який він вважає найкращим в рамках Міжнародного форуму Innovation Market – першого в Україні краудфандингу. Всі кошти від продажу  квитків відвідувачів будуть направлені на фінансування переможців «Startup Алеї».

   Міжнародний форум Innovation Market став помітною подією в діловому житті країни та впевнено довів, що в Україні є креативна технічна еліта, яка завдяки своїм інноваційним розробкам здатна змінити світ на краще.24.11.2016

©Всеми правами владеет ООО Издательство «Сварщик»

Свидетельство о регистрации печатного средства массовой информации серия КВ №21346-1146Р от 09.06.2015